Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Sosnowice – oferty sprzedaży i najmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Magazyn klimatyzowany Rudno

Rudno(Sosnowice + 22 km)

25 500 €5 000 m² 5,10 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn klasy A w regionie Alwerni przy A4. Dostępne powierzchnie od 5 000 mkw. lub więcej.

Szczegóły ogłoszenia

23 800 zł680 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Kraków - Podgórze Nowohucka do wynajęcia magazyn o powierzchni 680m2. Magazyn znajduje się na terenie kompleksu magazynowego. Wysokość magazynu ok 7m Cały teren jest ogrodzony, monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Goleniów

Goleniów(Sosnowice + 20 km)

10 900 000 zł1 100 m² 9 909,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 101 m²

Przedmiotem sprzedaży jest obiekt handlowo-usługowy w ścisłym centrum Goleniowa. Bezpośrednio przy głównym rondzie oraz trasach wylotowych, doskonale widoczny z każdej strony ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

13 825 zł553 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa i biurowa ( Dzielnica Podgórze - Rybitwy ) magazyn: - dostępna powierzchnia magazynowa na I piętrze 553 m z windą towarową - na I piętrze do.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany, ul. Rybitwy

Przewóz,Kraków(Sosnowice + 22 km)

29 698 €6 187 m² 4,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesna hala 6 187 mkw. + powierzchnia biurowa 346 mkw., we wschodnim rejonie Krakowa. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Ślusarska

Zabłocie,Kraków(Sosnowice + 22 km)

350 zł13 m² 26,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Miejsce postojowe W garażu podziemnym budynku, ul. Ślusarska 5, zabłocie. Dostępne od zaraz cena Czynsz najmu 350 zł / miesiąc. Kaucja: 350 zł. Wynagrodzenie za pośrednictwo: 350 zł. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gryfice

Gryfice(Sosnowice + 16 km)

2 500 000 zł2 808 m² 890,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 114 m²

Polecam Państwu nieruchomość zabudowaną zabytkowym budynkiem magazynowym położony w Gryficach na obszarze inwestycyjnym. Działka zabudowana ma powierzchnię 7114 m2 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Gospodarstwo rolne ogrodzone Pisary

Pisary(Sosnowice + 22 km)

3 500 000 zł40 000 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Do sprzedania restauracja z hodowlą pstrąga. Nieruchomość o niezwykłym potencjale. Idealne miejsce na imprezy dla firm i rodzinny wypad za miasto. Restauracja z pełnym nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż ogrzewany, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków(Sosnowice + 22 km)